Od autora

Parę słów słodko-gorzkich ode mnie dla czytelników się przyda, gdyż wiele może być nie jasności. Otóż:


1. Blog jest poświęcony bardziej tematyce rodzinnej, czyli jest o tym jak rodzinka Fiksiów radzi sobie z życiem codziennym, a także o mnie jako kobiecie, która ma oczy szeroko otwarte na wszystko.

2. Każdy nowy i każdy stary Czytelnik jest tu mile widziany. Jeszcze milej jest kiedy Czytelnik zostawi po sobie ślad. A kłamstwem by było gdybym napisała, że piszę to tylko dla siebie. Piszę to dla męża, dla córki i także dla Was by podzielić się z wami moimi doświadczeniami i w razie potrzeby zasięgnąć rady.

3. Komentarz może napisać każdy. Nie ma modernizacji więc śmiało można stukać w klawiaturę zgadzając się z tematem lub nie, kontynuując dyskusję lub dodając coś od siebie. Naprawdę jest spore pole do popisu. Zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy, które są obraźliwe dla mnie bądź innych czytelników.

4. Odpowiedzi na komentarze występują ostatnio coraz rzadziej za co przepraszam, ale to nie znaczy, że ich nie czytam. Czytam każdy i bardzo dziękuję za tak wiele miłych słów i jeśli trafią się też te mniej miłe, bo jeszcze takich nie było, też dziękuję. Wytłumaczyć się mogę brakiem czasu. Dlatego też będę starała się odpowiadać przynajmniej na komentarze, które wnoszą coś nowego do dyskusji i zadawane pytania.

5. Nie bawię się w takie zabawy jak komentarz za komentarz, obserwowanie za obserwowanie, Like za Like. Więc jeżeli ktoś tu wchodzi tylko po to by zrobić sobie reklamę, a tak naprawdę ma treść bloga w głębokim poważaniu to dziękuję, ale taka współpraca mnie nie interesuje, ponieważ zwyczajnie nie mam na to czasu. Jest mi miło, ale nie lubię zmuszania do czytania mnie, ani zmuszania do czytania czegoś mnie tylko po to by uzyskać statystykę. Jest wiele blogów, które czytam i komentuję, i które nie odwiedzają mnie, bo albo coś lubię i chcę tam być, albo nie i tyle.

6. Gdyby były jakieś pytania, gdyby były jakieś uwagi, które chcielibyście powiedzieć mi na ucho, lub cokolwiek innego można śmiało pisać na adres e-mail: paulinka1103@gmail.com. W wolnej chwili odpowiem.

7. Zachęcam do polubienia bloga na stronie facebook. Na fan page zamieszczam czasem coś czego nie ma tutaj, a co czasem pomaga wyjaśnić tor moich wpisów na blogu.